— Vize —
 

Kromě aktivit, které děláme, je řada těch, které jsou ve fázi nápadů. Jelikož nemáme zatím prostředky, nebo čas či dobrovolníky, tak se nám zatím nedaří realizovat. Stále ale máme dost času před sebou, a tak se nám třeba podaří je realizovat. Zde si můžete prohlédnout jejich přehled.

Z aktivity semínkovna a sazeničkovna bychom chtěli udělat pravidelnou činnost. Sazeničkovnu se nám daří alespoň jednou ročně uspořádat na akci Tvořivé odpoledne, kde je možné vyměnit (zdarma) své výpěstky, pro které nemáme doma a v okolí už upotřebení a je škoda je jen tak vyhodit. Nebo prostě máme rádi pěstování a chceme druhým poskytnout rostliny...

Plánujeme si pořídit vlastní klubovnu. V Charvátské Nové Vsi je naše spřátelená organizace Lesní mateřská školka Veverka. Vedle školky je na pozemku Zahradního centra Malinkovič stále nějaké volné místo. Zde bychom chtěli mít dílnu, klubovnu a sklad. V okolí dřevostavby by pak byla zahrada s vysokokmenými ovocnými stromy a květnatou loukou pro...

BRĎO je zkratka pro Brontosauří dětský oddíl. Jedině výchovou od dětství můžeme mít kolem sebe dospělé, kteří mají vztah k přírodě. Plánujeme proto mít pravidelný přírodovědný kroužek.

Moštárna

25.08.2018

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.

Projekt "Lavičku pro naši uličku" je dlouhodobá vize (která se snad jednou zrealizuje), která má za cíl pořízení co největšího množství laviček. Jejich umístění je zamýšleno do okolí města, kde přechází zástavba v krajinu. Hlavní účel lavičky je sice posadit se a případně si odpočinout, ale naše myšlenka je daleko hlubší.

Ardea Břeclav, ardea.breclav@brontosaurus.cz, +420 739 370 492
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!